Değerli Meslektaşlarımız;

I.Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Biyoteknoloji Kongresi 14-16 Ekim tarihleri arasında Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir. Uşak Üniversitesi’nin düzenlediği bu kongrede siz değerli katılımcılarımızı şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongremizin gelecek yıllarda sürdürülebilir olması yanında sosyal yönden de yeterli olabilmesi için ekibimizle birlikte çaba göstermekteyiz.

Kongremizin bilimsel kurulu değerli meslektaşlarımızın katkılarıyla düzenlenmiştir. Kongremiz meslektaşlarımız tarafından özellikle son yıllarda sağlık alanında yaşanan hızlı değişimlerin algılanması ve bu değişimlerin mesleki anlamda pratiğe yansımaları konularından oluşacaktır.

Kongremizin düzenleneceği ortam seçilirken, birbirimize yararlı olabileceğini düşündüğümüz bilgi alışverişine olanak sağlayabilecek, meslektaşlar olarak bilimsel toplantılar dışında kalan zamanlarda da bir araya gelip farklı çalışmalar için ekipler oluşturabileceğimiz özellikleri sağlamasına dikkat edilmiştir.

Kongremizin yönetim kurulu olarak sizleri kongremize davet etmenin onurunu yaşıyoruz.

 

Kongre Başkanı

Doç. Dr. Alper KARAGÖZ


Oluşturma: 29 Mart 2019